Home / Uncategorized / 5G amiral gemisi, gelirler tarihi düşük seviyeye düştüğü için yeterince yakında gelemiyor

5G amiral gemisi, gelirler tarihi düşük seviyeye düştüğü için yeterince yakında gelemiyor

2020’nin ilk ayı HTC için oldukça korkunçtu, ancak ikinci ayın daha da kötü olduğu ortaya çıktı. Öyle ki, Tayvan merkezli şirket için gelirler tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı.

HTC son derece hayal kırıklığı yaratan 14 milyon dolar (0.42 milyar NT $) üretti Şubatta. Bu, on iki ay önce kaydedilen 21 milyon $ ‘dan (0.63 milyar $) önemli ölçüde daha az ve Temmuz 2019’da yayınlanan önceki 15 milyon $’ lık (0.44 milyar $) bir önceki düşük fiyattan biraz daha düşük.

Şirket yıllık bazda% 32,96 ve aylık% 12,38 küçüldü, ancak bu rakamlarda bazı olumlular var. Yıllarca süren serbest düşüşten sonra, HTC nihayet istikrar için bir yol izliyor gibi görünüyor.

Geçen yıl ortalama yıllık düşüş% -57.82’lik bir düşüş gösterdi ve bu yılki rakamlar çok iyi olmasa da 2019’da büyük bir iyileşme gösteriyor. Umarım yeni ürünlerin gelişi devam eder yol.

HTC, geçen yıl akıllı bir pazarın ardından akıllı telefon pazarından büyük ölçüde ayrıldı. Başlatan Hindistan pazarına yönelik olan birkaç cihaz, lisans sözleşmesi kapsamında üçüncü taraf bir OEM tarafından yapılmış gibi görünüyor.

Ancak bu yıl şirket büyük bir geri dönüş hazırlıyor. Henüz pek çok ayrıntı ortaya koymadı, ancak HTC, bu yıl daha sonra piyasaya sürülmek üzere Snapdragon 865 yongaseti ile güçlendirilmiş bir 5G amiral gemisi hazırladığını doğruladı.

About admin

Check Also

American Express'ten Blue Cash Preferred Card ile nasıl bir kredi limiti alabilirim?

Önüne bak! Cüzdanınıza ekstra para koymak için anlayışlı alışveriş ve kişisel finans ipuçlarını paylaşıyoruz. Android …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *