Home / Uncategorized / American Express'ten Blue Cash Preferred Card ile nasıl bir kredi limiti alabilirim?

American Express'ten Blue Cash Preferred Card ile nasıl bir kredi limiti alabilirim?

Önüne bak! Cüzdanınıza ekstra para koymak için anlayışlı alışveriş ve kişisel finans ipuçlarını paylaşıyoruz. Android Central, The Points Guy Affiliate Network’ten bir komisyon alabilir. Aşağıda belirtilen tekliflerin herhangi bir zamanda değişebileceğini ve bazılarının artık mevcut olmayabileceğini lütfen unutmayın.

En iyi cevap: American Express, Blue Cash Preferred Card ile mümkün olan en yüksek limiti tanıtmasa da, limitleri en az 16.500 $ olan kart sahiplerinin raporlarını gördük.

American Express’ten Mavi Nakit Tercihli Kart, her gün yaptıkları alışverişlerden en iyi şekilde yararlanmak isteyenlere harika ödüller veriyor. ABD süpermarketlerinde% 6 nakit geri alımda yılda 6.000 $ ‘a kadar (daha sonra% 1) ve ABD akaryakıt istasyonlarında% 3 nakit geri dönüşü için ABD akış hizmetlerini ve diğer alışverişlerde% 1 nakit geri ödemeyi seçin günlük harcamalarınızda en fazla kazancı elde etmek için tasarlandı.

American Express ayrıca, hesap açılışının ilk 3 ayında yeni Kartınıza 1.000 $ alışveriş yaptıktan ve satın alma ve bakiye havalelerinde 12 ay boyunca% 0 APR (daha sonra şu anda 13.99 olan değişken bir oran) harcadıktan sonra yeni kart sahiplerine 250 ABD doları ekstre kredisi sunuyor. % – 24.99).

ESPN + aboneliğiyle canlı yayın UFC 248’e hazır olun

Kart, en yaygın satın alma işlemlerinde en çok kazanmak isteyenlerin cüzdanına etkileyici bir ektir, ancak aylık harcamaları büyük olanlar için kredi kartı limiti de iyi mi?

American Express kartlarının hiçbiri için mümkün olan en yüksek kredi limitini açıkça paylaşmasa da, onaylanan kredi limitlerinin bu kartla büyük ölçüde değiştiğini gördük. Bir kart sahibi myFICO’da sadece 1000 dolar için onaylandığını, diğeri ise Credit Karma’da 10.000 dolar için onaylandığını bildirdi.

Bununla birlikte, ilk onay limitinizi aldıktan sonra çoğu kart sahibi, limitlerini bir kredi limiti artış talebi veya kart düzenleyicinin kendisi tarafından yükseltildiğini görür. Credit Karma’daki bir başka kart sahibi, başlangıçta 11.000 dolar için onaylanırken, limitlerinin 6 ay sonra 16.500 dolara çıkarıldığını bildirdi.

Bu kart için harcama gereksinimleriniz için yeterli sınır sunmayacağından korkmak için başvuruda bulunuyorsanız, rahatlayabilirsiniz. American Express’ten Blue Cash Preferred Card’ın çoğu kart sahibini yatıştırmak için ödülleri, hoş geldiniz teklifleri ve limiti vardır. Bu kart hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.

About admin

Check Also

AC Podcast 463: Google I / O iptal edildi; Yeni Piksel özellikleri; OnePlus 8 sızıntıları

Google I / O 2020, COVID-19 endişeleri nedeniyle iptal edildi, ancak sunumlar yine de dijital …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *