Home / Uncategorized / Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL, diğer harika ürünlerle birlikte bugün satışta

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL, diğer harika ürünlerle birlikte bugün satışta

Bugünün fırsatları, 250 ABD doları olan Google Pixel 4 ile başlıyor, yani Just Black’te 64 GB kilitsiz sürümü 550 dolara alabilirsiniz. Depolamada 128 GB olan Google Pixel 4 XL’i isterseniz 750 ABD doları ödemeniz gerekir, ancak yine de 250 ABD doları indirim elde edersiniz. Pixel 4XL’in 64GB’lık çeşidi 100 $ kapalı, ancak neredeyse 800 $ ödemenizi sağlayacak, bu yüzden bu seçeneği tercih etmenizi gerçekten önermiyoruz.

Google Pixel 4’ü satın alın

Google Pixel 4 XL satın alın

Yeni bir akıllı telefon arıyorsanız, sizin için daha ucuz bir seçenek Motorola Moto One Action. Bu cihaz sadece 250 $ karşılığında sizin olabilir. Şu anda 100 ABD doları indirim alıyor ve ABD’deki herhangi bir ağda çalışacak kilidi açılmış bir sürümü var, ayrıca 128 GB depolama alanı ve ABD geçerli bir garanti alırsınız.

Motorola One Action Satın Alın

Yeni bir TV istiyorsanız, Amazon şu anda 850 $ karşılığında Samsung 65-inç QLED 4K Q60 Serisi Ultra HD Akıllı TV’ye sahip. Bu Akıllı TV, Alexa ile çalıştığı için bir Amazon Yankı hoparlörü satın alırsanız sesli olarak da etkinleştirilebilir. Bu TV 1.799 $ fiyat etiketi ile geldi ve 1.098 $ için satılıyor, ancak şu anda 248 $ daha tasarruf edebilirsiniz.

Samsung 65-inç QLED 4K Q60 Serisi Ultra HD Akıllı TV satın alın

Jabra Elite Sport kablosuz kulaklıklarını 132 dolara da alabilirsiniz. Bu su geçirmez kulaklıklar genellikle 220 $ karşılığında satılır, böylece normal fiyatından yüzde 40’a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Jabra Elite Sport Satın Alın

About admin

Check Also

American Express'ten Blue Cash Preferred Card ile nasıl bir kredi limiti alabilirim?

Önüne bak! Cüzdanınıza ekstra para koymak için anlayışlı alışveriş ve kişisel finans ipuçlarını paylaşıyoruz. Android …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *