Home / Uncategorized / Koronavirüs sonrasında Google, tüm etkinlikleri ve zorunlu olmayan seyahatleri iptal etmeyi önerdi

Koronavirüs sonrasında Google, tüm etkinlikleri ve zorunlu olmayan seyahatleri iptal etmeyi önerdi

Koronavirüsün (COVID-19) ardından, dünyadaki organlar yayılmayı sınırlamak için önlemler almaktadır. Teknoloji endüstrisinde, MWC ve Google I / O gibi zımbalar zaten kapandı ve henüz bir yavaşlama belirtisi yok.

Google, Facebook, Apple ve diğerleri gibi teknoloji şirketlerine ev sahipliği yapan Santa Clara County, ( Sınır) sınırları içinde yer alan şirketlere virüsün çalışanlar arasındaki potansiyel yayılımının nasıl sınırlanacağı konusunda.

Rehberlik şunları ifade eder:

İşverenler, çalışanlarının çok sayıda insanla yakın teması en aza indirecek şekilde çalışmasını daha uygun hale getirmek için adımlar atmalıdır.

İşverenler:

  • Gerekli olmayan çalışan seyahatini askıya alın.
  • Büyük yüz yüze toplantıları ve konferansları en aza indirmek veya iptal etmek de dahil olmak üzere, kol uzunluğu içinde çalışan çalışan sayısını en aza indirin.
  • Çalışanları hasta olduklarında evde kalmaya teşvik edin ve hastalık izni avantajlarında esnekliği en üst düzeye çıkarın.
  • Sağlık hizmetleri ofisleri çok meşgul olabileceğinden ve bu belgeleri hemen sağlayamayacağından hasta için doktor notuna gerek yoktur.
  • Uygun çalışanlar için uzaktan çalışma seçeneklerinin kullanımını düşünün.
  • Aynı anda bir araya gelen çok sayıda insanı azaltmak için şaşırtıcı başlangıç ​​ve bitiş zamanlarını düşünün.

DSÖ ve CDC tarafından belirlenen yönergelere uyar ve bazı yerlerde teknoloji şirketleri tarafından benimsenmiştir. Google’ı ele alalım, firma G / Ç geliştirici konferansını zaten iptal etmiş ve yerine dijital bir eşdeğerini vermişti. Google Haberler Girişimi Zirvesi için de aynı şey geçerli. Benzer şekilde, Zürih’teki bir çalışan virüs için pozitif test edildikten sonra, firma da tüm gereksiz seyahatleri durdurmak için harekete geçti.

ESPN + aboneliğiyle canlı yayın UFC 248’e hazır olun

“İnsanların COVID-19 hakkında çok endişeli olduklarını anlıyoruz. Halka hatırlatmak istiyorum ki, COVID-19 ile enfekte olan insanların büyük çoğunluğu ciddi şekilde hastalanmıyor ve tamamen iyileşmiyor. Bu önerileri korumak için Topluluğumuzun en savunmasız üyelerini virüsten koruyor ve yayılmasını yavaşlatıyor “dedi. Diyerek şöyle devam etti: “Bu gelişen durumu sürekli olarak izliyoruz ve gerektiğinde ve gerektiğinde yeni rehberlik yayınlayacağız.”

Coronavirus: COVID-19 teknoloji endüstrisini nasıl kapattı

Bu haftanın Android Central Podcast’ini dinlediniz mi?

Android Merkezi

Her hafta, Android Central Podcast size tanıdık ortaklar ve özel konuklarla en son teknoloji haberlerini, analizlerini ve sıcak çekimlerini getiriyor.

  • Pocket Casts abone: Ses
  • Spotify’a abone ol: Ses
  • İTunes’a abone ol: Ses

Linklerimizi kullanarak satın alımlar için komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.

About admin

Check Also

American Express'ten Blue Cash Preferred Card ile nasıl bir kredi limiti alabilirim?

Önüne bak! Cüzdanınıza ekstra para koymak için anlayışlı alışveriş ve kişisel finans ipuçlarını paylaşıyoruz. Android …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *