Home / Uncategorized / Marriott Bonvoy Brilliant kredi kartı için yeni sınırlı süreli teklifle 100.000'e kadar bonus puan kazanın

Marriott Bonvoy Brilliant kredi kartı için yeni sınırlı süreli teklifle 100.000'e kadar bonus puan kazanın

Önüne bak! Cüzdanınıza ekstra para koymak için anlayışlı alışveriş ve kişisel finans ipuçlarını paylaşıyoruz. Android Central, The Points Guy Affiliate Network’ten bir komisyon alabilir. Aşağıda belirtilen tekliflerin herhangi bir zamanda değişebileceğini ve bazılarının artık mevcut olmayabileceğini lütfen unutmayın.

Marriott, Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express® Card’ın hoşgeldin bonusunu sınırlı bir süre için 100,00 bonus puanına çıkardı. Bu, hoşgeldin bonusunu diğer ortak markalı kredi kartları ve bu kartı almaya devam ediyorsanız sağlam bir teklifle uyumlu hale getirir.

Karttaki bonus daha önce 75.000 puandaydı, bu nedenle bu yeni teklif 25.000 puanlık bir artışa işaret ediyor. Points Guy şu anda Marriott Bonvoy puanlarına her an .80 sentte değer veriyor, bu nedenle bu teklif size 800 $ ödül kazandıracak.

ESPN + aboneliğiyle canlı yayın UFC 248’e hazır olun

Büyük bir karşılama bonusu Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express® Card’ın tek avantajı değildir. Kart sahipleri, katılan Marriott Bonvoy otellerinde uygun satın alımlar için her yıl Kart Üyeliği’ne 300 $ ‘a kadar bildiri kredisi almaktadır. Ayrıca, katılan Marriott Bonvoy otellerindeki her bir dolarlık uygun alışveriş için 6 Marriott Bonvoy puanı, ABD restoranlarında ve doğrudan havayolları ile rezervasyon yapılan uçuşlarda 3 puan ve diğer tüm uygun alışverişlerde 2 puan kazanırsınız. Bir Priority Pass ™ Select üyeliğine üye olursanız üyelere her yıl Ücretsiz Gece Ödülü ve sınırsız havaalanı salonu ziyareti de verilir.

Sınırlı süreli 100.000 Bonvoy bonus puanı teklifi şu andan itibaren 8 Nisan 2020’ye kadar geçerlidir, bu nedenle bu teklif bitmeden bu kartı aldığınızdan emin olun.

About admin

Check Also

AC Podcast 463: Google I / O iptal edildi; Yeni Piksel özellikleri; OnePlus 8 sızıntıları

Google I / O 2020, COVID-19 endişeleri nedeniyle iptal edildi, ancak sunumlar yine de dijital …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *